Dyskografia

Autor: Immortal || Data dodania: 16.07.2012

„Stay Away EP” to pierwszy oficjalny mini-album zespołu Eweliny, Nurth. Na EP znajdują się cztery autorskie kompozycje. Płyta pojawiła się w małym nakładzie i sprzedawana była za pośrednictwem prywatnego bloga piosenkarki, allegro, oraz na koncertach. Możliwość kupna CD ma nastąpić najprawdopodobniej jesienią tego roku.

TRACKLISTA
1. Stay Away From Me (tekst)
2. Love Song (tekst)
3. The Crime (tekst)
4. The Last Second Of Life (tekst)

POSŁUCHAJ | SESJA DO ALBUMU

***

„Ewelina Lisowska” to debiutancka, solowa EP Eweliny. Została ona wydana po programie X FACTOR, 7 sierpnia 2012 roku spod skrzydeł debiutującej wytwórni HQT (UMP Label). Na krążku znajduje się pięć piosenek w języku angielskim, oraz bonus w postaci polskiej wersji utworu „Boy Next Door” – „Nieodporny Rozum”. To właśnie ten utwór promował album i odniósł niebywały sukces w polskich stacjach radiowych i telewizyjnych.

TRACKLISTA
1. Countdown (tekst)
2. Boy Next Door (tekst)
3. The Way I Do (tekst)
4. Strawberry Cake (tekst)
5. Elizabethan Woman (tekst)
6. Nieodporny Rozum* (tekst)

*bonus track

POSŁUCHAJ | KUP | SESJA DO ALBUMU

***

Po 9 miesiącach od wydania EP (7.05.2013), światło dzienne ujrzał longplay Lisowskiej zatytułowany „Aero-Plan”. „Aero…” to dziesięć polskich, rockowych piosenek z dodatkiem popu i elektroniki. Nad tekstami i muzyką pracowali w większości – sama artystka i Maciej Wiergowski. Jako bonus na krążek wszedł „Nieodporny Rozum”, zadecydowała o tym wytwórnia. Płytę promują single: „W Stronę Słońca” (eng. „Countdown”) i „Jutra Nie Będzie”.

TRACKLISTA
1. Gram Nadziei (tekst)
2. Jutra Nie Będzie (tekst)
3. Cała Płonę (tekst)
4. Ostatni Raz (tekst)
5. Zakazani (tekst)
6. W Stronę Słońca (tekst)
7. Zmierzch (tekst)
8. Dalej Stąd (tekst)
9. Aero-Plan (tekst)
10. Aero-Plan II (tekst)
11. Nieodporny Rozum* (tekst)

*bonus track

POSŁUCHAJ | KUP | SESJA DO ALBUMU

***

„Nowe Horyzonty” to podróż w poszukiwaniu nowoczesnych dźwięków i różnorodności. Każdy utwór opowiada swoją indywidualną historię, a mianownikiem wspólnym jest Ewelina. „Nowe Horyzonty”, „Niebo/ Piekło” to teksty o przewrotności naszego losu. „Znasz mnie” i „Na obcy ląd” są uosobieniem poczucia humoru oraz flirciarskiego podejścia . „Szkło”, „We mgle” i „Zaklinam czas” poruszają tematykę nieszczęśliwej miłości, ale płytę kończy „Wszystko od nowa”, który daje nadzieję na nowy, lepszy początek. „Kilka sekund” opisuje pewnego rodzaju wewnętrzną destrukcję, na szczęście równoważy ją „Kameleon”.

TRACKLISTA
1. Intro
2. Nowe Horyzonty (tekst)
3. Znasz mnie (tekst)
4. Na obcy ląd (tekst)
5. Kilka Sekund (tekst)
6. Zaklinam czas (tekst)
7. We Mgle (tekst)
8. Niebo / Piekło (tekst)
9. Szkło (tekst)
10. Kameleon (tekst)
11. Wszystko od nowa (tekst)
12. Nauka Latania* (tekst)
13. Obsesja* (tekst)

*bonus track z edycji limitowanej

POSŁUCHAJ | KUP | SESJA DO ALBUMU

***

„Ponad Wszystko” Nowy album Eweliny Lisowskiej jest jak mówi artystka- najbardziej osobistym albumem w jej karierze. Nigdy dotąd nie słyszeliśmy Eweliny tak szczerej i otwarcie mówiącej o swoich obawach, lękach i nadziejach… W jednym z utworów możemy usłyszeć akordeon Czesława Mozila, który występuje na płycie jako gość specjalny. Za produkcje płyty odpowiedzialni są: Jakub Mańkowski i Damian Ukeje. Ten wyjątkowy i bardzo osobisty dwupłytowy album będzie miał swoją premierę 4 listopada. Druga płyta zawiera ostatnie single radiowe (w tym superhit Prosta Sprawa, również w remiksie) i bonusy przygotowane przez Ewelinę z myślą o swoich fanach.”

TRACKLISTA
CD1:
1. Czarny pas
2. Zakochaj się
3. Na noże
4. W domu zabawek
5. Każdej nocy
6. Mniej więcej
7. Na chwilę
8. W ogień
9. Każdej nocy II
10. Ponad wszystko

CD2:
1. Zatrzymaj się
2. Zrób to
3. Prosta sprawa
4. Niebo/Piekło (JARO Remix)
5. Prosta Sprawa (P.D.A Remix)

POSŁUCHAJ | KUP | SESJA DO ALBUMU

Oprawa graficzna: Bartosz Miąskowski