na obcy ląd - singiel

Singiel "Na Obcy Ląd" istniał jako demo niemal od razu po wydaniu albumu "Aero-Plan". "Na Obcy Ląd" to lekka, pozytywna i popowa piosenka, gdzie charakterystyczne dla wcze- śniejszych dokonań Evelynn, gitary elektryczne zmieniono na akustyczne. Klip został kręcony 26 sierpnia w Warszawie, w plenerze oraz klubie PRL. W nagraniu video towarzyszyli Ewelinie członkowie zespołu,
którzy odgrywali sporą rolę w scenariuszu i kilkunastu statystów, którzy w większości
zostali wyłonieni podczas internetowego castingu organizowanego przez Universal.

nowe horyzonty - nowy album eweliny:

Jak zapowiada Ewelina, na płycie może się znaleźć wszystko. Jedyne czego nie będzie to rock’a. Premiera płyty odbyła się 28 października. Wyszła ona nakładem Universal Music Polska. Album promują single "We Mgle" i "Na Obcy Ląd". Album trwa 36 minut i znajduje się na nim 10 utworów + intro. Krążek jest już dostępny w m.in. na ITunes oraz salonach Empik.

Zdjęcia z instagram eweliny:

znajdziesz ewelinę na:

Ewelina w Dzień Dobry TVN!
Autor: Bartosz / W kategorii: Aero-Plan, Teledysk, TV, Wywiad
PSD TATATTATATATTATATATA

O godzinie 10:25 Ewelinę można było zobaczyć w „Dzień Dobry TVN” (7 maj). Ewelina przyjechała do studia, aby promować swój najnowszy album. Pięciominutowy wywiad jest oczywiście o życiu po programie, o „Aero-Planie” i kontrowersjach wokół nowego klipu. Zapraszamy do oglądania, a zdjęcia znajdują się już w naszej galerii.

ZOBACZ VIDEO

07.maj.2013
Loading Facebook Comments ...