Ewelina wspiera niepełnosprawne dzieci!

Autor: Immortal || Data dodania: 25.02.2016

O tym, że Ewelina ma dobre serduszko wie każdy z fanów. Piosenkarka po raz kolejny postanowiła wspomóc oraz odwiedzić niepełnosprawne dzieci jak i innych pacjentów fundacji MSPDiON. Ewelina wspólnie z dziećmi spędziła miło czas, bawiła się z nimi, oraz specjalnie dla nich został zorganizowany mały koncert + zostały wręczone autografy jak i zrobione wspólne zdjęcia. Mało tego Ewelina została ambasadorem kampanii 1% podatku 100% uśmiechu. Więcej informacji o tym jak przekazać swój 1% znajdziecie tutaj. Poniżej wpis fundacji, krótka video relacja oraz zdjęcia z wizyty:

24 lutego mieliśmy ogromną przyjemność gościć Ewelinę Lisowską. Popularna piosenkarka w ubiegłym roku wsparła nas w charakterze ambasadora w kampanii 1%. W tegorocznej kampanii również nas wesprze!

To nie była pierwsza wizyta popularnej piosenkarki w naszych progach. W ubiegłym roku odwiedziła Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy, ale nie miała okazji być w pozostałych placówkach prowadzonych przez MSPDiON. Tym razem było inaczej. Nasz gość w towarzystwie prezes Alicji Szatkowskiej, dyrektor przedszkola Joanny Stachowiak oraz rodziców naszej podopiecznej Zuzi Białek, prywatnie kuzynki naszej gwiazdy, rozpoczął swój pobyt u nas od wizyty w Środowiskowym Domu Samopomocy i Warsztacie Terapii Zajęciowej. Tam po zwiedzeniu placówki Ewelina miała okazję uczestniczyć w animacji wokalnej przygotowanej przez naszego muzykoterapeutę Wojciecha Piskozuba z udziałem podopiecznych obu placówek. Przy okazji tej części wizyty piosenkarce udało się spełnić marzenie Pawła Romanowicza z ŚDS-u, który publicznie przyznał, że zawsze marzył o tym, by zaśpiewać z taką gwiazdą. Cóż, marzenie się spełniło :)e Po części artystycznej wizyty przyszedł czas na rozmowy dotyczące kontynuowania współpracy, również w ramach kampanii 1%. Nasz gość zadeklarował, że chętnie podejmie się dalszej współpracy w ramach tegorocznej kampanii odbywającej się pod hasłem „1% podatku, 100% uśmiechu”. Poza tym wszystko wskazuje na to, że Ewelina Lisowska uświetni planowany na maj II happening „Z okazji światowego dnia godności osób z niepełnosprawnością”. Można więc przypuszczać, że milicki Rynek, w którym impreza ma się odbyć będzie pękał w szwach. Warto dodać, że w trakcie dyskusji nasza ambasadorka miała okazję raczyć się wypiekami przygotowanymi przez uczestników ŚDS-u i WTZ-u, co pewnie ułatwiło jej podjęcie decyzji. Cóż, przez żołądek do serca. Po zakończeniu wizyty w ŚDS przyszedł czas na odwiedzenie naszych przedszkolaków i uczniów w dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym. Tą część poprowadził przebojowo Przemysław Walniczek specjalizujący się w tego typu przedsięwzięciach. Ku uciesze wszystkich, tutaj również była okazja podziwiać wyjątkowy głos naszej ambasadorki. Mamy nadzieję, że ten głos będzie nam towarzyszył jeszcze bardzo długo.

Oprawa graficzna: Bartosz Miąskowski