Pozdrowienia dla Ewelinersów :)

Autor: Immortal || Data dodania: 11.03.2017

Ewelina wraz z zespołem nie obijają się i wyruszyli w minitrasę po stacjach radiowych i telewizyjnych promować najnowszą płytę „Ponad Wszystko” oraz singiel „NIEBO/PIEKŁO”. Gwiazda wystąpiła dla telewizji wp.pl, 4FUN TV oraz w radiach jak RMF FM, ZET czy RDC. Dodatkowo podczas wywiadu w radiu ZET, Ewelina otrzymała platynową płytę ze singiel Prosta Sprawa, jest to ogromne wyróżnienie dla Wokalistki.

17203242_1294997160587306_3109343136591371699_n

Wywiady skupiały się oczywiście na rozmowie o singlu, płycie i nie tylko. Podczas wywiadu dla wp.pl dowiedzieliśmy się do kogo skierowana jest płyta i kto jest jej odbiorcą, o kim są teksty, na koniec mogliśmy usłyszeć występ z NIEBO/PIEKŁO, podczas wizyty w 4FUN TV Ewelina spotkała się z fankami, które wygrały w konkursie, artystka zaprezentowała im mini koncert akustyczny. Jedną z dziewczyn była nasza nowa redaktorka Ola, którą nakręciła dla Was małą niespodziankę.

Piosenki, które Ewelina wczoraj wykonała po swoim tournee radiowym to „Prosta sprawa, Niebo/Piekło oraz cover Ocean Drive”. Wszystkie wywiady oraz inne nagrania związane z wczorajszym dniem możecie zobaczyć w linkach poniżej:

Występ z Ocean Drive.
Wywiad dla wp.pl
Życzenia z okazji dnia mężczyzny w RMF FM
Transmisja LIVE radia ZET
Wywiad dla radia RDC

Oprawa graficzna: Bartosz Miąskowski