• Ewelina-Lisowska.com » Oficjalny FanClub Eweliny Lisowskiej.
Wiadomość Powitalna
_____________________________
Witamy na stronie oficjalnego fanklubu Eweliny Lisowskiej, autorki hitów takich jak „W Stronę Słońca”, „We Mgle” czy „Zatrzymaj Się”. Aktualnie znajdujesz się na jedenastej odsłonie strony. Zadaniem naszej strony, która prowadzona jest od ponad trzech lat jest dostarczenie także Tobie najświeższych informacji o Ewelinie.

Ponadto bardzo często na naszym YouTube i Face-boooku możesz oglądać ekskluzywne materiały z koncertów czy kulis powstania teledysków, a także na pozostałych profilach brać udział w przeróżnych konkursach oraz akcjach np.: urodzinowych. Oferujemy także największy, posegregowany zbiór zdjęć artystki.

Mamy nadzieję, że znajdźcie tutaj wszystko, czego potrzebujesz.
portale społecznościowe
_____________________________
Ewelina również lubi udzielać się online. Wpisy, video oraz zdjęcia artystki znajdziesz na portalach społecznościowych takich jak: FaceBook, Tweeter, YouTube czy Instagram.
Najnowszy Teledysk
_____________________________
Prosta Sprawa
„Prosta Sprawa” to ósmy singiel w solowej karierze Eweliny. Piosenka utrzymana jest w klimacie reggaeton. Jest to drugi utwór zwiastujący jej nowy album, który powinien ukazać się na jesień 2016. Premiera utworu odbyła się w Radiu ESKA, 27 sierpnia oraz RMF FM. Klip zadebiutował na VEVO tego samego dnia. Klip był nagrywany podczas sesji do singla przez Bartka Jasika. Całość teledysku to przeplatanka prywatnych filmików Eweliny. Reżyserią zajął się Alan Kępski („Nowe Horyzonty”).


 

| Data dodania: 04.12.2012 | Autor: Immortal
6

W skrócie:
Oficjalny Fanklub Eweliny Lisowskiej
Adres: www.Ewelina-Lisowska.com
oraz: www.Ewelina-Lisowska.com /forum
Autorzy: Bartosz, Patryk, Monika, Marii i Karolina
Otwarcie: 16.07.2012
Kontakt: redakcja@ewelina-lisowska.com

Opisowo:
Ewelina-Lisowska.com – To Oficjalny Fanklub Eweliny „Evelynn” Lisowskiej. Strona powstała 17 lipca 2012. Pomysł na tą stronę powstał w głowie dwóch fanów Evelynn Bartka (Bartosz) i Partyka (Immortal) z myślą o innych fanach artystki.

Chcemy aby strona ta była Waszym podstawowym źródłem informacji o Ewelinie Lisowskiej. Będziecie mogli tu znaleźć newsy z życia prywatnego i zawodowego artystki, zdjęcia, videa oraz wiele, wiele, więcej. Czasem będą pojawiać się także konkursy, gdzie do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Strona została oficjalna już przy założeniu za sprawą managera (byłego) Eweliny, obecnie Jonsona. Dzięki oficjalności strona posiada kontakt z managerem, wytwórnią jak i samą Eweliną, przez co nasze newsy są w 100% prawdziwe i zgodne z prawdą.

Poniżej poprzednie wyglądy strony – kliknij w obrazek aby powiększyć:

3-1024x622 41-1024x622

412-1024x622 5-1024x622

5FF 34Loading Facebook Comments ...Koncerty
_____________________________
Lipiec
30.07 - Trzebież
Sierpień
06.08 - Belchatow
20.08 - Krasnystaw
27.08 -LSE Rzeszow
28.08 - Stara Biała
Wrzesień
10.09 - Kutno
24.09 Poznań Zlot Fanów / Akustyczny
Październik
22.10 Poznań
Management
_____________________________
Chcesz zorganizować koncert w swojej miejscowości, masz ciekawe propozycje zawodowe dla Eweliny? Poniżej zostawiamy Tobie dane kontaktowe do managementu Eweliny.

Damian Jacukowicz
tel. 601-515-551
e-mail: biuro@ewelinalisowska.net

Karolina Kędra
tel. 516-123-994
e-mail: biuro@ewelinalisowska.net
Statystyki Strony
_____________________________
Nazwa strony: Oficjalny Fanklub Eweliny Lisowskiej
Adres strony: www.Ewelina-Lisowska.com
Otwarcie: 16/07/2012
Team: Bartek, Patryk, Monika, Marcin, Bentka
Kontakt: ewelinalisowskacom@gmail.com
Hosting: Fan Strefa
Design: 11.0 by Kamil.

Online: • Licznik odwiedzin:

  • Ewelina-Lisowska.com to oficjalny fanklub Eweliny Lisowskiej. Strona aktywnie współpracuje z artystką, management i wytwórnią – Universal Music Polska. Każda informacja na stronie jest oficjalna i wiarygodna. Zdjęcia znajdujące się w galerii, w większości przypadków nie należą do nas, lecz do ich prawowitych właścicieli.