na obcy ląd - singiel

Singiel "Na Obcy Ląd" istniał jako demo niemal od razu po wydaniu albumu "Aero-Plan". "Na Obcy Ląd" to lekka, pozytywna i popowa piosenka, gdzie charakterystyczne dla wcze- śniejszych dokonań Evelynn, gitary elektryczne zmieniono na akustyczne. Klip został kręcony 26 sierpnia w Warszawie, w plenerze oraz klubie PRL. W nagraniu video towarzyszyli Ewelinie członkowie zespołu,
którzy odgrywali sporą rolę w scenariuszu i kilkunastu statystów, którzy w większości
zostali wyłonieni podczas internetowego castingu organizowanego przez Universal.

nowe horyzonty - nowy album eweliny:

Jak zapowiada Ewelina, na płycie może się znaleźć wszystko. Jedyne czego nie będzie to rock’a. Premiera płyty odbyła się 28 października. Wyszła ona nakładem Universal Music Polska. Album promują single "We Mgle" i "Na Obcy Ląd". Album trwa 36 minut i znajduje się na nim 10 utworów + intro. Krążek jest już dostępny w m.in. na ITunes oraz salonach Empik.

Zdjęcia z instagram eweliny:

znajdziesz ewelinę na:

Troche o E-L.COM
Autor: Immortal / W kategorii:

W skrócie:
Oficjalny Fanklub Eweliny Lisowskiej
Adres: www.Ewelina-Lisowska.com
oraz: www.Ewelina-Lisowska.com /forum
Autorzy: Bartosz, Patryk, Monika, Marii i Karolina
Otwarcie: 16.07.2012
Kontakt: redakcja@ewelina-lisowska.com

Opisowo:
Ewelina-Lisowska.com – To Oficjalny Fanklub Eweliny „Evelynn” Lisowskiej. Strona powstała 17 lipca 2012. Pomysł na tą stronę powstał w głowie dwóch fanów Evelynn Bartka (Bartosz) i Partyka (Immortal) z myślą o innych fanach artystki.

Chcemy aby strona ta była Waszym podstawowym źródłem informacji o Ewelinie Lisowskiej. Będziecie mogli tu znaleźć newsy z życia prywatnego i zawodowego artystki, zdjęcia, videa oraz wiele, wiele, więcej. Czasem będą pojawiać się także konkursy, gdzie do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Strona została oficjalna już przy założeniu za sprawą managera (byłego) Eweliny, obecnie Jonsona. Dzięki oficjalności strona posiada kontakt z managerem, wytwórnią jak i samą Eweliną, przez co nasze newsy są w 100% prawdziwe i zgodne z prawdą.

Poniżej poprzednie wyglądy strony – kliknij w obrazek aby powiększyć:

3-1024x622 41-1024x622

412-1024x622 5-1024x622

5FF 34

04.gru.2012
Loading Facebook Comments ...