Videografia

Autor: Bartosz || Data dodania: 07.05.2013

„Nieodporny Rozum”
Album: „Ewelina Lisowska”
Premiera: 10.09.2012
Reżyseria: Grupa#13
Opis: Klip był kręcony w Porcie Miejskim we Wrocławiu, w połowie wakacji. Stylizacjami do klipu zajęła się Mia Look, a przed kamerą towarzyszył Ewelinie, model – Dawid Auguścik.

„W Stronę Słońca” (Rock Edit)
Album: „Aero-Plan”
Premiera: 4.02.2013
Reżyseria: Grzegorz Górecki
Opis: Klip był kręcony we Wrocławiu,pod koniec stycznia na dachu jednej z wrocławskich galerii, w studio tatuaży, oraz w Browarze Mieszczańskim. Teledysk powstał do rockowej wersji singla, która ostatecznie trafiła na długogrający album E. Do video zostali zaproszeni fani wokalistki, w tym również – nasza załoga.

„Jutra Nie Będzie”
Album: „Aero-Plan”
Premiera: 26.04.2013
Reżyseria: Grupa#13
Opis: Teledysk powstał w Studiu ATM, we Wrocławiu (?), trzy dni przed premierą teledysku. Stylizacjami ,po raz drugi do videoklipu, zajęła się Mia Look. Klip spotkał się ze skrajnymi emocjami i stroje w których wystąpiła Lisowska wywołały wśród internautów dużo kontrowersji.

„Aero-Plan II”
Album: „Aero-Plan”
Premiera: 26.09.2013
Reżyseria: Grupa#13
Opis: Teledysk powstał pod koniec sierpnia. Sceny kręcone były pod wodą, w lesie oraz na polu ze zbożem. Video uzyskało tylko zwiastun. Klip został zablokowany przez byłą wytwórnię Eweliny.

„We Mgle”
Album: „Nowe Horyzonty”
Premiera: 30.05.2014
Reżyseria: Grupa#13
Opis: Zdjęcia do nowego teledysku Eweliny Lisowskiej zatytułowanego „We mgle” kręcone były w okolicach Wrocławia. Artystka przenosi nas z miejskiej dżungli w klimat onirycznego, tajemniczego świata. Ewelina wraz ze swoją ekipą sama wymyśliła scenariusz i wybrała plenery do teledysku, sama zadbała również o stylizacje własne i zespołu. W rolę bohatera do którego śpiewa Ewelina wcielił się po raz kolejny Dawid Auguścik, znany z poprzedniego klipu „Nieodporny rozum” . Singiel opowiada historię trudnej, niespełnionej miłości dwójki młodych bohaterów, którzy pomimo przeciwności losu zmierzają do siebie i nie poddają się w poszukiwaniu wspólnej drogi do szczęścia. źródło: Muzyka ONET


„Na Obcy Ląd”
Album: „Nowe Horyzonty”
Premiera: 10.09.2014
Reżyseria: Maciej Michalski
Opis: Klimat wideoklipu Na Obcy Ląd nawiązuje do lat 60. XX wieku. Zdjęcia do teledysku odbyły się w kilku lokalizacjach na terenie Warszawy. Jedną z nich był klub Cafe PRL. Została tam nagrana m.in. scena koncertu Eweliny i zespołu z udziałem statystów, którzy zostali wyłonieni w ramach konkursu zorganizowanego przez Universal Music Polska. Ewelina osobiście wybrała zwycięzców, którzy przesłali najciekawsze stylizacje nawiązujące do mody z lat 60. Zdjęcia do klipu wykonał Piotr Smoleński. źródło: Eska.pl

„Nowe Horyzonty”
Album: „Nowe Horyzonty”
Premiera: 05.12.2014
Reżyseria: Alan Kępski
Opis: Chcielibyśmy w klipie pokazać walkę dobra ze złem. Inspirowaliśmy się komiksowymi bohaterami i troszkę kulturą japońską.” – Ewelina Lisowska. Klip został nagrany w Studio Bank, w którym zbudowano specjalne pomieszczenie nawiązujące do okładki płyty. W klipie, oprócz Eweliny, możemy zobaczyć również jej zespół, wojowniczkę kendo oraz dwóch wojowników karate. Za zdjęcia odpowiada Maciej Domagalski.

„Zatrzymaj Się”
Album: „Ponad Wszystko”
Premiera: 18.05.2015
Reżyseria: Alan Kępski
Opis: „Zatrzymaj Się” to siódmy singiel w solowej karierze Eweliny. Jest to pierwszy utwór zwiastujący jej nowy album, który powinien ukazać się na wiosnę 2016. Premiera utworu odbyła się w Radiu ZET, 15 maja. Klip zadebiutował na VEVO trzy dni później. Tekst do utworu napisał Krystian Karolewski, a muzykę stworzyła Ewelina we współpracy z Jonsonem i Filipem. Klip był nagrywany w warszawskim Studiu Tęcza oraz Akademii Tańca DANCE 4 YOU. W teledysku wystąpiła zwyciężczyni konkursu organizowanego przez Ewelinę i teletoon+, Julia Banaszkiewicz. Reżyserią zajął się Alan Kępski („Nowe Horyzonty”). „To piosenka dla zabieganych ludzi, którzy często nie mają czasu, by dostrzec proste rzeczy i je docenić. Lubię złapać oddech przy filiżance zielonej herbaty, patrząc na bawiącego się pieska. Warto czerpać radość z każdego momentu i na chwilę się zatrzymać” – Ewelina Lisowska.

„Prosta Sprawa”
Album: „Ponad Wszystko”
Premiera: 27.07.2016
Reżyseria: Alan Kępski
Opis: „Prosta Sprawa” to ósmy singiel w solowej karierze Eweliny. Piosenka utrzymana jest w klimacie reggaeton. Jest to drugi utwór zwiastujący jej nowy album, który powinien ukazać się na jesień 2016. Premiera utworu odbyła się w Radiu ESKA, 27 sierpnia oraz RMF FM. Klip zadebiutował na VEVO tego samego dnia. Klip był nagrywany podczas sesji do singla przez Bartka Jasika. Całość teledysku to przeplatanka prywatnych filmików Eweliny. Reżyserią zajął się Alan Kępski („Nowe Horyzonty”).

Oprawa graficzna: Bartosz Miąskowski