Wesołych Świtą życzy E-L.COM

Autor: Immortal || Data dodania: 23.12.2016

Drodzy Ewelinersi! Związku z świętami chcielibyśmy Wam życzyć zdrowych, wesołych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie z bliskimi, wyjątkowych prezentów pod choinką :) oraz kolejnego niesowitego roku z nami i Eweliną :)

Droga Ewelino mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Wraz z Ewelinersami wpadliśmy na pomysł, aby zrobić dla Ciebie „skrzynię fanów”. Co w niej jest? Dowiesz się już niedługo, bo pod Twoją rodziną choinką czeka na Ciebie nasz wspólnie przygotowany prezent :) Zdradzimy tylko, że znajduje się w niej również zaległy drobiazg urodzinowy. Wraz z prezentem przesyłamy do Ciebie masę ciepłych, świątecznych życzeń. Chcemy Ci życzyć przede wszystkim ciepłych i spokojnych świąt w gronie rodziny i przyjaciół, dużo energii, zdrowia i weny, szczęścia, pomyślności mnóstwo miłości, nowych utworów i kolejnych niesamowitych płyt. Dziękujemy również za ten wspaniały kolejny rok razem. Przede wszystkim za nową płytę, którą nas zaczarowałaś i przeniosłaś w inny wymiar. Pamiętaj, ponad wszystko – możesz na nas liczyć.

Dziękujemy, że jesteś i za wszystko co dla nas robisz, nawet nie wiesz ile to dla nas znaczy. Nie obchodzi nas ile masz wyświetleń na YouTube, czy jesteś w śniadaniówce czy nie – dla nas liczy się prawda w Twojej muzyce i to abyś była po prostu szczęśliwa z tego co robisz.

Wesołych świąt!
Ewelina-Lisowska.com

eweeeeeeeeeelina

Oprawa graficzna: Bartosz Miąskowski